Водянов Иван - успешен руски културист

17.06.2019

Водянов Иван започва активно да участва в състезания на Купата на Русия от 2002 г. насам. Той играе в този турнир и успя да заеме почетно първо място в абсолютната категория "юноши" в номинацията "бодибилдинг".

След това, през 2003 г., Иван Водянов се състезава в два турнира: първата беше Купата на Москва, в която успя да заеме седмо място в мъжката категория до 87,5 килограма. Номинация, разбира се, културизъм. Втората е Купата на Московска област. Тук той успя да спечели пето място в мъжкия бодибилдинг в категория до осемдесет и седем килограма.

Водянов Иван

Кариерно развитие

През 2010 г. Водянов Иван спечели шест турнира:

• Първенство на Липецката област. Водянов спечели победа в мъжката бодибилдинг група в категория до 90 килограма.
  • Московски шампионат по бодибилдинг. Спортистът спечели в мъжката група в тегловна категория до 90 килограма.
  • Първенство на Московска област. Водянов спечели мъжката група, тегло - до 90 кг.
  • Шампионат по Волга. Иван спечели в тегловна категория до 90 килограма.
  • Шампионат по културизъм в района на Рязан. Спечели в категория над 85 килограма.
  • Първенство на Самарския регион. Той спечели в категория до 90 килограма.

Бодибилдинг Водянов Иван

Сега Водянов Иван е известен на много хора, бодибилдингът е сфера, в която той успява да постигне значителен успех. Първите места в различни турнири и състезания красноречиво потвърждават статута на спортист. В записа на Иван обаче има не само блестящи победи. На Купата на Москва той спечели девето място в категория до 85 килограма в номинацията "бодибилдинг". И в шампионата на региона Брянск, той е в състояние да вземе само трета позиция. Спортистът се сблъска с прилична конкуренция, но въпреки това успя да се състезава с много от съперниците.

По-нататъшен напредък

През 2011 г. Водянов Иван участва в борбата за Купата на Калининградска област. Културизъм е любимият му спорт. Водянов спечели в категория над деветдесет килограма. Купа на Липецката област - спечели първо място в тегловната категория от деветдесет лири. Участва в първенството на Рибинск. Той спечели в бодибилдинг, тегло категория - над осемдесет и пет килограма.

Водянов Иван височина на теглото

Водянов Иван заема трето място в купата на Москва, в категория до 90 килограма като културист. По време на доста голямата си кариера шампионът участва в Купата на Русия, Рязан и Рязанска област. Играл е във Волгоград и е отбелязан в много други. Всеки път той участваше в суровите състезания, но отчаяно желание за победа не позволи на Иван да се откаже. Всеки път бодибилдърът постига по-голям успех, печелейки си ранг и власт. Днес той вече не е новак и дава съвети за подготовката. Въпреки това, не трябва да търсите тайни или специални методи за подготовка на Водянова. Както самият спортист казва: "Ключът към успеха е да работиш с пълна отдаденост!"

Първи класове

Иван Водянов, чието обучение започна с домашна мряна, от няколко години упорито тръгна към целта си. По това време той избра Жан-Клод Ван Дам за отправна точка. Като се занимава с бойни изкуства, спортистът разбира, че е напълно способен да постигне същата добавка като тази на филмова звезда.

След двадесет години Иван за първи път започва да посещава "люлеещия се стол". Да го наречем професионален беше доста трудно и скоро културистите тръгнаха да търсят нов дом. Скоро младия спортист имаше късмет да влезе в сериозен клуб, на който присъстваха хора като Сергей Шелестов и членове на групата Алфа.

Скоро един от треньорите забелязал обещаващ културист и предложил да практикува заедно. Така започнаха реални тренировки за Иван и само осем месеца по-късно той вече се състезаваше в състезания на WWF.

Физически показатели

25 декември 1980 г. е роден Иван Водянов. Височината, теглото и физическата форма на спортиста днес са постигнали впечатляващи резултати. Тежестта му в състезанието не надвишава сто килограма. Между сезона може да достигне до сто и пет. Спортистът винаги е в страхотна форма, защото не спира своите тренировки. Височината на купето достига 170 сантиметра.

Водянов не се придържа към специална диета, използва редовна храна. По време на периоди на увеличаване на масата, той изобщо не брои калориите. Главната тайна на спортиста е в тежки тренировки, редовни посещения във фитнеса и здравословен начин на живот.