Къщи за гости в Джемете (Анапа): описание, мнения на туристи

07.03.2019

Анапа е вторият по популярност курорт в Краснодарския край след Сочи. Особено голям поток от туристи, изпратени в село Dzhemete. Между другото, това име е преведено от Adygei като златен пясък, което показва голяма дължина на луксозни плажове. Къщите за гости Джемете ще ви зарадва с качествено обслужване, комфортни условия на живот и топло посрещане.

Къща за гости "Кранове"

Ако обичате да плувате независимо от времето, със сигурност ще се интересувате от къщи за гости с плувен басейн в Djemet. Крановете са доста привлекателен вариант. Намира се само на 200 метра от морето. Къщата за гости е двуетажна вила, изградена от естествено дърво. Гостите могат да се възползват от тези предимства:

• лоби бар;
  • коктейл за добре дошли при настаняване.
кранове за къщи за гости

"Кранове" е популярна къща за гости в Джемете, в която няма гост. Пътуващите оставят такива положителни коментари за институцията:

• красива територия;
  • уютна атмосфера и свеж ремонт в стаите;
  • чиста топла вода в басейните;
  • отлична детска площадка и добре оборудвана игрална зала;
  • добра сила на сигнала за безжичен интернет;
  • Стаята разполага с много място за съхранение.

• пътят към морето е много по-дълъг от посочените 200 метра;
  • В банята няма козметика и хигиенни артикули.

Къща за гости "Бърч"

Ако търсите възможности за почивка в Джемете, къща за гости "Бърч" заслужава вашето внимание. Институцията се намира на Pioneer Avenue, 70G / 4. Той е само на три минути пеша от плажа, а до жп гарата може да се стигне за четвърт час. Гостите могат да се възползват от тези предимства:

Отзиви за къщата за гости "Бърч"

"Birch" е уютна и евтина къща за гости в Джемете на Пионерская. Гостите, които вече са успели да се отпуснат тук, оставят такива положителни отзиви:

• стаи с удобни мебели за дома;
  • всяка стая има собствен вход от улицата, както и маса и чифт столове;
  • общата кухня е оборудвана с всичко необходимо за самостоятелно приготвяне на храна, което премахва необходимостта да се харчат пари за храна в ресторантите;
  • удобно местоположение спрямо плажа;
  • приятелски настроени, любезни и отзивчиви домакини, които се опитват да направят останалата част от гостите възможно най-комфортна и приятна.

• в мястото, където се намира този ваканционен дом, мобилните комуникации не се улавят добре;
  • периодично прекъсване на безжичния интернет;
  • неуспешно поставяне на мебели в стаите.

Къща за гости "Дюни"

Ако търсите удобна къща за гости в Джемете в близост до плажа, обърнете внимание на "Дюни". Адресът е булевард Пионерски 104. Въпреки че това заведение се позиционира като двузвездна къща за гости, тя прилича повече на хотел. Гостите имат следните предимства:

• аеробика в басейна;
  • организиране на екскурзионни обиколки.
къща за гости с дюни

Отзиви за къщата за гости "Дюни"

"Дюна" - е една от малкото къщи за гости в Джемете, с "звезда". Тази функция привлича много туристи. Те оставят такива положителни отзиви за институцията:

• удобно местоположение на тихо място в близост до плажа;
  • чистота в стаите и в общите зони;
  • големи и добре оборудвани стаи;
  • персоналът не взема съвети, докато работи много високо качество;
  • Добра закуска с богата селекция от ястия.

• нелогично подреждане на паркинга и басейните (колите на паркинга са под жаркото слънце през целия ден, а басейнът е постоянно в сянка);
  • независимо от броя на гостите, отседнали в стаята, има само един ключ;
  • в банята няма излаз за сешоар;
  • ползване на такса за паркиране (150 рубли на ден).

Къща за гости "Ориол"

Oriole е еднозвездна къща за гости. Джемете, бул. Пионерски, 74 - адресът на тази институция. Уютна обособена зона, красиво проектирана сграда, комфортни стаи - всичко това привлича туристите. Освен това гостите могат да се възползват от следните предимства:

Отзиви за къщата за гости "Ориол"

Сред къщите за гости Джемете "Ориол" се откроява с приятна душевна атмосфера, затова институцията е популярна сред туристите. Гостите оставят такива положителни коментари:

• много удобно разположение на стаите;
  • децата обичат празниците с аниматори;
  • за най-малките гости има много играчки;
  • има възможност да поръчате диетични детски ястия;
  • удобни ортопедични матраци върху легла;
  • домакините са много приятни и полезни хора.

• прекалено стръмни вита стълби, водещи към третия етаж;
  • не най-вкусната храна в трапезарията (искам нещо повече домашно);
  • неудобни и по-скоро износени възглавници;
  • ниска безжична интернет скорост;
  • климатикът не се справя с функцията на охлаждащите помещения.

Къща за гости "Мишутка"

Ако искате да се отпуснете в приятна обстановка, обърнете внимание на институцията "Мишутка" - къща за гости на гроздето в Джемете. Намира се на три минути пеша от добре поддържания пясъчен плаж. Гостите могат да се възползват от тези предимства:

• използване на пералня (срещу допълнително заплащане);
  • трансферна организация (допълнителна такса).
къща за гости Мишутка

Отзиви за къщата за гости "Мишутка"

В търсене на евтини къщи за гости близо до морето в Джемете, пътниците обръщат внимание на Мишутка. Туристите оставят положителни коментари за това място:

• чести прекъсвания в електроснабдяването;
  • собствениците са установили неписано правило, че след 10:00 ч. на територията трябва да има мълчание, т.е. забавни и детски игри, което прави останалите непълни;
  • периодични прекъсвания на водоснабдяването.

Къща за гости "Барон-Диана"

Разположена на 14 Kurortny Proezd, Baron-Diana е уютна къща за гости в Джемете. Пясъчният плаж е на около четвърт час пеша от тук. Приятна характеристика на удобния озеленен двор е розовата градина. Гостите могат да се възползват и от следните предимства: